چند قانونی که باید در مورد ست کردن جوراب با شلوار باید بدانید!

ست کردن جوراب با شلوار
برای داشتن یک استایل زیبا و برخوردار بودن از استایلی جذاب و در عین حال بی عیب و نقص، دقت در انتخاب همه ی اجزای استایل بسیار حائز اهمیت است.
از بین اجزای یک استایل، جوراب از بخش های تاثیر گذار آن محسوب می شود چرا که وقتی پیدا شود به عنوان یکی از اولین موارد استایل مورد توجه قرار می‌گیرد. انتخاب یک جوراب مناسب هماهنگی را بین استایل و به خودی خود با شلوار هماهنگی و زیبایی خاصی به وجود می‌آورد.
در شرایطی که یک استایل بی عیب داشته باشید اما جوراب با بقیه ی اجزای استایل هماهنگی نداشته باشد یک استایل بی عیب را بر هم می‌زند پس در ست کردن جوراب با شلوار لازم به رعایت نکاتی است که در ادامه این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت با ما همراه باشید تا شما را با چند قانون ست کردن جوراب با شلوار آشنا کنیم .

معرفی چند قانون برای ست کردن جوراب با شلوار

1. پوشیدن جوراب سفید با هیچ نوع شلواری توصیه نمی‌شود :

یکی از پر کاردبردترین رنگ جورابی که پوشیده می‌شود انواعی از جوراب سفید است و این توصیه که جوراب سفید نپوشید شاید در ابتدا برای شما سوال به وجود بیاورد اما براساس اعتقاد طراحان مد پوشیدن جوراب سفید فقط در موارد خاصی توصیه می‌شود در غیر این صورت حتی اگر تمام اجزای استایل هماهنگ باشند می‌تواند منجر به بهم زدن استایل شما شود پس جوراب سفید فقط مختص زمانی است که در حال ورزش کردن با شلوارک و یا شلوار کتانی هستید و در مواقعی که شلوار و کفش تان نیز سفید باشد می توانید جوراب سفید بپوشید.

2. جوراب را با شلوار ست کنید نه دیگر اجزای استایل :

در ست کردن جوراب با بقیه اجزای استایل ، ست کردن جوراب با شلوار مناسب ترین و درست ترین گزینه است و از نظر قوانین مد ست کردن جوراب با دیگر اعضای استایل کار درستی نیست برای اینکه از استایل و ظاهر زیبا و جذابی برخوردار باشید جوراب را با شلوار ست کنید.
پس به هنگام انتخاب جوراب به شلوار خود نیز دقت داشته باشید و بر اساس آن جوراب را انتخاب کنید به طوری که همه اجزای استایل شما با هم هماهنگی داشته باشند در حالت کلی جوراب باید هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ طرح با شلوار هماهنگی داشته باشد.

3. پوشیدن جوراب با توجه به موقعیت های مختلف :

برای برخوردار بودن از یک استایل بی عیب و نقص باید به موقعیتی که در آن قرار گرفته اید نیز توجه کنید بنابراین در هنگامی که می‌خواهید در یک موقعیت رسمی قرار بگیرد پوشیدن جوراب های ساق کوتاه به گونه ای که ساق آن تا زیر مچ پا باشد توصیه نمی‌شود پس در موقعیت های رسمی از جوراب های بلند استفاده کنید این جوراب های ساق کوتاه برای استفاده روزانه مناسب تر است.

4. انتخاب رنگ مناسب برای ست کردن جوراب با شلوار :

آنچه که در ست کردن جوراب با شلوار بسیار اهمیت دارد دقت به رنگ آن هاست برای اینکه این ست کردن بی عیب و در عین حال زیبا و جذاب باشد جوراب و شلوار را از یک طیف رنگ انتخاب کنید به بیانی دیگر جوراب و شلوار باید از لحاظ رنگ سایه روش و تیره یا مکمل هم باشند برای درک بهتر این مطلب به چند مثال توجه کنید.
• اگر می‌خواهید شلواری به رنگ قهوه ای سوخته بپوشید رنگ مناسب جوراب در طیف قهوه ای بودن است.
• اگر می‌خواهید شلواری به رنگ طوسی بپوشید رنگ مناسب جوراب در طیف طوسی بودن از قبیل جوراب نوک مدادی است.
• اگر از جوراب طرح دار استفاده می‌کنید بایستی رنگ طرح یکی از طرح های جوراب با شلوار هماهنگی داشته و همرنگ باشد.
این انتخاب رنگ جوراب و شلوار در یک طیف منجر به هماهنگی استایل شما می شود.

ست کردن جوراب با شلوار

5. شلوارهای طرح دار با جوراب های ساده و بالعکس :

برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید و از شلوغی و نا مرتبی استایل خود بکاهید هنگامی که از شلوارهای طرح دار همچون پترن دار و راه راه استفاده می‌کنید در مقابل از جوراب های ساده استفاده کنید و اما هنگامی که شلوارهای ساده می‌پوشید از انواع جوراب های طرح دار استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید