فروشگاه اینترنتی الوند فعالیت خود را از تیرماه سال 1400 آغاز کرد اما انگیزه راه اندازی این فروشگاه از سال تاسیس و محل فروش حضوری آن مهم تر است. با توجه به پیشرفت سریع و مهیج دنیای مد و کوتاه ماندن دستان کاربران ایرانی از لباس های خارجی الوند تصمیم گرفت تا البسه ای را که مستقیم از اروپا وارد می کند با قیمت مناسب و تنوع بسیار بالا در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

طیف وسیعی از کالاهای مرتبط با صنعت مد و فشن از اروپا مستقیما وارد ایران شده و فروشگاه اینترنتی الوند با ضمانت اصل بودن، این کالاها را در بازار ایران عرضه می کند. لباس بچه گانه، زنانه و مردانه، از کفش تا پیراهن مردانه و از لباس خواب تا لباس میهمانی و شب همه و همه قابل سفارش و خرید هستند.

گروه الوند جلب رضایت مشتری را به عنوان مهمترین الویت خود مطرح کرده و همواره به اصول مشتری مداری پایبند است. آنها ترجیح می دهند به جای صرف هزینه تبلیغات و ورود به کشمکش دنیای ارتباطات مشتریان قدیمی خود را حفظ کرده و مادام العمر به آنان خدمت رسانی کنند.

در انتها فروشگاه اینترنتی الوند دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که به کاربران برای داشتن یک خرید امن و آسان کمک خواهد کرد.