10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

چگونه تیشرت و پیراهن مردانه را با هم ست کنیم ؟

ست کردن تی شرت و پیراهن مردانه
نحوه پوشش افراد نه تنها ظاهر او را نشان می‌دهد بلکه تا حدودی نشان دهنده نوع شخصیت افراد است هر استایل و نوع پوششی را افرادی با شخصیت های متفاوتی می پوشند پس داشتن یک استایل زیبا ، جذاب و در عین حال مرتب هم ظاهر افراد را زیباتر نشان می‌دهد و هم در آراسته بودن و آرامش فکری شخصیت و ذهن افراد نیز موثر است.
مرتب بودن در ظاهر و برخوردار بودن از یک استایل مناسب در شرایط و موقعیت های گوناگون هم برای همه افراد ضروری است.
در همه موقعیت ها و حتی در زندگی روزمره برای اینکه احساس خوشایندی بیش تری را به خود ببخشید و از داشتن استایل و ظاهر زیبای خود لذت ببرید به ظاهر و نحوه پوشش خود توجه کنید. در ادامه این مطلب به کمک آقایانی خواهیم آمد که در کنار زیبایی ظاهر می‌خواهند از داشتن لباسی راحت هم برخوردار باشند.
یکی از استایل های ترکیبی که از گذشته تا به کنون خواهان زیادی داشته و هر مردی در کمد لباس خود دست کم دو ست از این استایل را دارد و در عین سادگی و راحت بودن بسیار جذاب و مورد پسند جوانان است ترکیب پوشیدن تیشرت و پیراهن مردانه که یکی از جذاب ترین ترکیب های لباس آقایان است.
تیشرت مردانه و پیراهن مردانه اگر به درستی و با روش های صحیحی با هم ترکیب یا ست شوند یک استایل جذاب و زیبا را برای فرد فراهم می‌کنند این ترکیب زیبا نیاز به رعایت اصولی دارد تا به یکی از جذاب ترین استایل ها مبدل شود.

1. انتخاب تیشرت و لباس متناسب با سایز فرد :

برای اینکه فرم بدن شما به خوبی نشان داده شود باید در انتخاب این ترکیب به این نکته توجه کنید که متناسب با سایز شما باشد و کاملاً هم سایز شما باشد یعنی نباید این ترکیب به گونه ای باشد که بیش از حد تنگ و بیش از حد گشاد باشد چرا که در این صورت اندام شما زیبا به نظر نخواهد رسید و در صورت اینکه زیاد گشاد باشد نا مرتب ، و در صورتی که زیاد تنگ باشد فرم بدنتان کاملاً مشخص خواهد بود.

2. توجه به رنگ در ست کردن تیشرت و پیراهن مردانه :

• در صورتی که یک پیراهن مردانه به رنگ روشن انتخاب کرده اید برای ست کردن تیشرت با آن بهتر است از تی شرت هایی که رنگ آن ها خنثی و یا تیره است بپوشید.
چرا که اگر از هر دو به رنگ روشن و یا هر دو به رنگ تیره استفاده کنید باعث می شود این ترکیب زیاد به چشم نیاید و استایلی بی روح به نظر می‌رسد.
• در صورتی که می‌خواهید از این ترکیب در موقعیت های رسمی استفاده کنید بهتر است که از تیشرت هایی به رنگ های خنثی و ساده استفاده کنید چرا که سادگی بر رسمیت آن می‌افزاید.
• مقدار رنگی که در این ترکیب استفاده می‌شود حد معمول آن دو رنگ باشد نه کمتر از دو رنگ و نه بیش تر از دو رنگ
• انتخاب رنگ تی شرت و پیراهن مطابق با یکدیگر باشد.

3. با طرح تیشرت خود این دو لباس را ترکیب کنید.

الف ) تیشرت ساده را با پیراهن چهار خانه بپوشید :

یکی از استایل هایی که در بین این استایل ترکیبی بسیار جذاب و مورد پوشش بیش تر مردان قرار می‌گیرد پوشش یک تی شرت سفید ساده به پیراهن چهار خانه مردانه است.
البته می‌توانید تی شرت ساده را از یکی از رنگ های موجود در پیراهن چهار خانه و یا رنگی متضاد با آن انتخاب کنید.
این ترکیب تی شرت ساده با لباس چهار خانه جذابیت شما را چندین برابر خواهد کرد و ترکیبی زیبا بر روی تن شما به خوبی خواهد نشست.
بسته به نوع موقعیتی که در آن قرار می‌گیرید می توانید آستین پیراهن خود را بالا بزنید یا به همان حالت پایین بودن نگه دارید.

ست کردن تی شرت و پیراهن مردانه

ب ) تیشرت طرح دار را با پیراهن جین بپوشید :

تیشرت های طرح دار بسیار شیک و جذابی وجود دارند که افراد بسیاری خواهان پوشیدن آن ها هستند اما اگر بخواهیم آن ها را با یک پیراهن مردانه ست کنیم که نه تنها از جذابیت آن ها کم نکند بلکه به جذابیت آن ها بیفزاید پوشیدن این تی شرت های طرح دار و چاپی با پیراهن جین ساده است. برای اینکه طرح تیشرت پیدا باشد دکمه های پیراهن را از قسمتی که طرح پیداست نبندید و باز بگذارید.

ست کردن تی شرت و پیراهن مردانه

پ ) تیشرت های راه راه با پیراهن های ساده بپوشید :

ترکیبی که مورد استقبال آقایان است و ترکیبی که همیشه تازگی دارد پوشیدن پیراهن های ساده با تی شرت های راه راه است.
اولین نکته در پوشیدن و ست کردن این ترکیب این است که برای طرح راه راهی تی شرت نمایان باشد دکمه های پیراهن ساده مردانه خود را باز بگذارید.

دو نوع تیشرت راه راه وجود دارد :

• تیشرت های راه راه افقی :

که مناسب برای افرادی است که بالاتنه ی آن ها پر تر است و این راه راه افقی بین بالا تنه و پایین تنه توازن و هماهنگی ایجاد می‌کند.

• تیشرت های راه راه عمودی :

برای افرادی که وزن زیادی دارند و می‌خواهند وزن آن ها کمتر نشان داده شود مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

فروش ویژه:
ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید