لباس

علت پایین بودن قیمت لباس های استوک چیه؟!

قیمت لباس استوک

 

ممکن است برایتان سوال پیش آمده باشد که لباس های استوک اگر لباس هایی با برندهای اروپایی و با کیفیت بسیار بالا هستند چرا قیمت هایشان پایین است؟! شاید همین موضوع باعث شده باشد که فکر کنید این لباس ها فیک و بی کیفیت باشند و یا کلاه برداری باشند!

امروز قصد داریم به صورت مفصل به این موضوع بپردازیم تا با خیال راحت لباس هایی با کیفیت و مارک دار را مقرون به صرفه خریداری بکنید.

1-چرا این لباس های مارک دار استوک می شوند؟!

در مرحله اول لازم است که دید کلی نسبت به لباس استوک داشته باشیم و بدانیم که چرا این لباس های برند و با کیفیت تحت عنوان استوک به فروش می رسند و در نهایت به این بپردازیم که چرا قیمت آنها مناسب و مقرون به صرفه است.

دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد تا یک لباس برند در فروشگاه های اروپایی به عنوان لباس های استوک به فروش برسند. یکی از این عوامل میتواند این باشد که فروشگاه های بزرگ اروپایی لباس ها را به تعداد بسیار زیاد خریداری می کنند و یک نوع لباس ممکن است از مد بیافتد و هنوز در انبار مانده باشد و دیگر به فروش نرسد پس به عنوان لباس استوک وارد بازار می کنند تا همچنان داخل انبار باقی نماند و با قیمت هایی مناسب در اختیار مردم قرار بگیرد و همه مردم بتوانند لباس های برند و با کیفیت بپوشند.

دومین دلیل استوک شدن لباس های اروپایی این است که ممکن است بسته بندی یک لباس دچار آسیب بشوند و بدون بسته بندی بماند و در نهایت بیشتر فروشگاه این لباس های بدون بسته بندی را تحت عنوان استوک با قیمت های مناسب به فروش می رسانند.

یکی دیگر از دلایل استوک شدن لباس های اروپایی میتواند این باشد که به هنگام تولید در تولیدی ها تعدادی از آنها دچار آسیب های جزئی می شوند و این لباس ها استوک می شوند.

کشور های اروپایی با استوک کردن تعدادی از لباس های برند و اورجینال باعث می شوند هم تمامی اجناس به فروش رفته و انبار نشوند و همه مردم با قیمت های مناسب بتوانند لباس های با کیفیت و برند به تن کنند و خوش لباس باشند.

2-چرا لباس های استوک از قیمت پایینی برخوردارند؟!

از گذشته تا کنون لباس های تاناکورا ئ دست دوم از مناطق مرزی کشور وارد می شده و تحت عنوان لباس های دست دوم یا تاناکورا به فروش می رسیدند و اکنون با توجه به استقبال مردم از این گونه لباس ها ، لباس های استوک نیز در بازار جای خود را کرده اند و بزرگترین تفاوت میان لباس های تاناکورا و لباس استوک در این است که لباس های استوک کاملا تازه و نو هستند و از آنها استفاده نشده است.

اما اکنون سوال اصلی مطرح می شود، اگر این لباس ها اصل و اورجینال اروپایی هستند و از آنها استفاده نشده چرا اینقدر از قیمت مناسبی برخوردارند؟!

این لباس ها در واقع در دیگر کشورها از قیمت های بالایی برخوردارند و این زمانی که تحت عنوان استوک از مناطق مرزی کشور وارد می شوند به قیمت های مقرون به صرفه ای به فروش می رسند و از ابتدا هم هدف از وارد کردن این لباس ها این است که مردم به جای لباس های گران قیمت و بی کیفیت موجود در بازار لباس های استوک و مارک دار را با قیمت های مناسب تهیه بکنند.

در گذشته مردم براین باور بودند که این لباس ها دست دوم و بی کیفیت هستند اما امروزه جای خود را در بازار محکم و اعتماد مردم را به دست آورده است و بیشتر مردم از نقاط مختلف کشور به مناطق مرزی فقط با هدف خرید لباس های استوک سفر می کنند.

مزایای لباس های استوک نسبت به قیمت های آنها!

الف) این لباس ها از بهترین و شناخته شده ترین برند های اروپایی مثل آدیداس، نایک، اسکچرز، کول کلاب، اسمارا و… می باشند و با قیمتی مناسب می توانید لباس های مارک دار به تن کنید و همیشه و همه جا بدرخشید.

ب) یکی از مهم ترین ویژگی های لباس های استوک که می توان به آن اشاره کرد، تازه و نو بودن آنها می باشد که از آنها استفاده نشده است.

ج) یکی دیگر از مزایای لباس استوک این است که از بهترین مواد اولیه در ساخت آنها استفاده شده است و کیفیت و جنس آنها با یک بار استفاده برای شما عزیزان مشخص خواهد شد.

د) از مشکلات گذشته مردم در خرید لباس های استوک این بود که سایزبندی مختلف ندارند اما امروزه به دلیل استقبال زیاد مردم از این نوع لباس ها تنوع اجناس و سایزبندی آنها در این مورد مشکلی نخواهید داشت.

ذ) در نهایت اخرین ویژگی که به آن خواهیم پرداخت قیمت مناسب و مقرون به صرفه آنها با وجود داشتن ویژگی های ذکر شده در بالا می باشد که قیمت آنها نسبت به لباس های موجود در بازار بسیار اقتصادی تر و همچنین از کیفیت بیشتری برخورداند.

بارها لباس استوک خریداری کرده ام و قیمت مناسبی نداشته اند!!

شاید برایتان پیش آمده باشد که لباس های استوک را خریداری کرده باشید اما قیمت های آنها نسبت به لباس های بازار بسیار بیشتر بوده است.

لازم است بدانید این لباس ها چون در مناطق مرزی کشور وارد می شوند معمولا فقط در این مناطق به صورت اصل و اورجینال موجود می باشند و در بعضی از نقاط کشور فروشندگان سودجو لباس های تاناکورا را تحت عنوان لباس های استوک با قیمت های بسیار بالا به مردم می فروشند و باعث می شوند مردم تجربه خوشایندی نسبت به خرید لباس های استوک نداشته باشند.

خبر خوب این است که بیشتر فروشگاه های معتبر و شناخته شده مناطق مرزی به دلیل شرایط سخت کرونا فروشگاه های اینترنتی راه اندازی کرده اند تا مردم کشورمان ایران در تمام مناطق کشور امکان خرید این نوع لباس ها برایشان فراهم باشد و قربانی فروشندگان سودجو نشوند.

با تحقیق و شناختن فروشگاه های اینترنتی مناطق مرزی کشور به سادگی با یک کلیک کردن در منزل می توانید بهترین لباس های استوک را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *