لباس

چرا باید از گن ها استفاده کنیم؟!

استفاده از گن ها

ممکن است با توجه به تبلیغات های زیادی که در مورد گن ها شنیده و دیده اید سوالات زیادی در مورد گن ها برایتان پیش آمده باشد مثلا اینکه آیا گن ها فقط از نوع لاغری هستند؟! آیا گن های لاغری در لاغر شدن تاثیر می گذارد؟! چه نوع گن های دیگری به جز لاغری وجود دارد؟! چگونه باید از گن ها استفاده کنم؟!

در ادامه با ما همراه باشید تا انواع گن و کاربردهای آنها بهتر بشناسید.

1-چند نوع گن لاغری وجود دارد؟!

گن های لاغری خود یک دسته بزرگ از گن ها هستند و انواع مختلفی دارند و برای لاغری قسمت های مختلف بدن به صورت جداگانه وجود دارند. نکته ای که قبل از معرفی انواع گن های لاغری لازم است بدانید این است که حتما از برند های معتبر و با کیفیت خرید کنید تا به تناسب اندام شما کمک کند و به فرم بدنتان آسیب نرساند.

حال سوال این است که گن لاغری بی کیفیت چگونه می تواند به فرم بدنتان آسیب برساند؟!

گن های بی کیفیت پس از مدتی استفاده آن کیفیت سابق را نخواهند داشت و فشاری که به بدنتان وارد می کند در همه نقاط یکسان نخواهد بود و ممکن است باعث به هم خوردن فرم بدنتان شود پس در انتخاب گن های لاغری دقت کنید و سعی کنید از مجصولات با کیفیت استفاده کنید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

الف)گن لاغری شکم و پهلو:

این نوع گن از بالای زانو تا زیر ناف را می پوشاند و با فشار محکمی که این نواحی یعنی باسن، ران، شکم وارد می کند در 3 مرحله به لاغری شما کمک می کند.

در مرحله اول با فشاری که به شکمتان وارد می کند باعث کاهش اشتها می شود و همچنین باعث میشود به هنگام غذا خوردن زودتر احساس سیری کنید و این فرایند باعث غذا خوردن کمتر شما و در نهایت لاغری و کاهش وزن شما می شود.

در مرحله دوم با فشار مناسبی که به این نواحی وارد می کند از رشد چربی های زائد جلوگیری کرده و باعث یکدست و خوش فرم شدن بدن شما می شود.

در مرحله آخر با پوشیدن این گن ها به هنگام ورزش کردن کمک بسیار زیادی به لاغری و خوش فرم شدن هر چه بیشتر بدن شما می شود پس می توانید با انتخاب یک گن مناسب و یک برنامه ورزشی و غذایی مناسب به بدن ایده آل خود برسید.

 

ب)گن لاغری ران پا:

گن لاغری ران پا قسمت پایین تنه بدن یعنی شکم، ران، باسن و پهلوها را پوشش می دهد و اگر محصول با کیفیتی باشد می تواند به خوش فرم بودن و زیبایی کل پایین تنه بدنتان کمک کند.

این محصول به حدی راحت است که اگر کل روز آن را به تن داشته باشید مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد و می توانید هم به هنگام ورزش و هم درطول کار و در منزل از آن استفاده کنید و از تناسب اندام خود لذت ببرید.

استفاده از گن ها
                                                              گن زنانه اسمارا کد bano155

ج)گن لاغری بالا تنه خانم ها:

این نوع گن با فشار وار کردن به نواحی بالا تنه و سینه خانم ها باعث تعریق و لاغری بالا تنه آنها می شود. این نوع گن نیز هم در زمان ورزش و هم در زمان کار و استراحت قابل استفاده است .

د)گن لاغری یکسره:

گن لاغری یکسره مانند گن های دیگر به صورت جداگانه قسمت های مختلف بدن را پوشش نمی دهد بلکه به صورت یکسره بالا تنه و پایین تنه را تحت پوشش قرار می دهد و به صورت همزمان به لاغری و خوش فرم شدن تمام نقاط بدن شما کمک می کند.

2-آیا گن های لاغری صددرصد باعث لاغری میشود:

لازم است بدانید که هیچ گن لاغری به صورت صددرصد به باعث لاغری نمی شود گن های لاغری با فشاری که به قسمت های مختلف بدنتان وارد می کنند باعث جلوگیری از رشد چربی های زائد و یک دست و خوش فرم شدن بدن می شود و همچنین با فشار وارد کردن به شکم شما عزیزان باعث کاهش اشتها می شود و در نهایت اگر گن های لاغری را همرا با ورزش استفاده کنید در روند لاغر شدن و تندرستی شما کمک بسیار زیادی می کند اما هیچ گن لاغری به خودی خود باعث کاهش وزن و لاغری نمی شود.

3-گن های بعد از عمل جراحی چیه؟!

جدا از گن های لاغری نوع دیگری از گن ها وجود دارد که بیشتر کاربرد پزشکی دارند و برای افرادی که عمل جراحی انجام داده اند مفید است و در انتخاب و خرید این نوع گن ها باید دقت بسیار زیادی داشته باشید چون میزان فشاری که وارد می کنند باید مناسب برای خود شخص باشد.

گن های پس از عمل جراحی ممکن است برای جلوگیری از عفونت و یا بهبود هر چه سریعتر جای زخم ، کنترل تورم بعد از عمل و… مفید باشند و در روند هر چه بیشتر جای عملتان بسیار کمک کند اما حتما قبل از خرید گن های بعد از عمل با پزشک جراح خود مشورت کنید تا یک گن مناسب برای عمل خودتان را بهتان پیشنهاد کند.

4-فواید گن های دوران بارداری چیه؟!

گن های دوران بارداری یکی دیگر از انواع گن ها می باشد که زنان باردار از ماه چهارم به بعد می توانند از آن استفاده کنند که باعث می شود فشار کمتری به لگن وارد شود و از درد های لگن در دوران بارداری و از ترک خوردگی های پس از زایمان جلوگیری می کند.

گن ها در انواع مختلفی وجود دارند و کاربردها و فواید مختلفی دارند و در صورتی که از برندهای معتبر و شناخته شده باشند می تواند در عوامل زیادی از جمله لاغری و تناسب اندام کمک کننده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *