کدام رنگ بهترین انتخاب برای لباس است ؟

رنگ لباس بیانگر شخصیت انسان ها هستند و با استفاده از رنگ می توانید تیپ شخصیتی خود را به جامعه معرفی کنید . هر فرد رنگ منحصر به فرد خود را دارد و به عقیده روانشناسان رنگ مورد علاقه هرفرد بیانگر خوصوصیات اخلاقی و روانشانی او است .

بنابراین باید بدانیم که چه نوع رنگی را برای لباس خود انتخاب می کنیم و بیشتر به آن اهمیت بدهیم . حال ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که چه رنگ هایی مناسب تیپ شخصیتی من می باشد و شخصیت من را بهتر برای جامعه نمایان می کند؟! چگونه رنگ لباس بر تعیین شخصیت من تاثیر گذار است؟!

در ادامه با ما همراه باشید تا به شما کمک کنیم بهترین رنگ را برای لباستان انتخاب کنید.

شناخت رنگ پوست و نقش آن در انتخاب رنگ لباس

شاید افرادی را دیده باشید که لباس هایی را با رنگ آبی بر تن کرده و مورد تحسین و توجه دیگران قرار گرفته اند و شما هم لباس هایی با رنگ آبی بر تن کرده باشید اما به این اندازه مورد تحسین و توجه دیگران قرار نگرفته باشید مشکل کجاست ؟ اولا شما باید در انتخاب رنگ لباستان دقت کنید و برای انتخاب رنگ لباستان باید رنگ پوست تان را بشناسید و بر اساس آن لباس تهیه کنید .

برای رنگ پوست راه های مختلفی وجود دارد که ما در ادامه یکه راه ساده را بیان می کنیم .

شما می توانید با نگاه کردن به رگ های مچ یا کف دست تشخیص دهید که پوست چه رنگی دارد اگر رگ های دست شما رنگ آبی داشته باشد پوست سردی و اگر رگ ها رنگ سبز داشته باشند پوست گرمی دارید و اما نتوانستید رنگ رگ دست را تشخصیص یا هر دو رنگ را مشاهده کردید در واقع رنگ پوست تان خنثی است .

حالا رنگ پوست تان را شناختید اما چگونه بهترین رنگ را برای لباسمان انتخاب کنیم ؟

در کل رنگ پوست به سه دسته سرد ، گرم و خنثی تقسیم می شود . اگر جزء افرادی هستید که پوست سردی دارید شما باید رنگ های همچون آبی ، بنفش و صورتی و خلاصه رنگ های سرد بپوشید . و اگر پوست گرمی دارید رنگ گرمی مثل قرمز ، نارنجی ، هلویی ، طلایی و زرد مناسب برای رنگ لباستان است . و لباس هایی با رنگ خاکستره رو شن و تیره ، مشکی ، سرمه ای و قهوه ای روشن و تیره مناسب پوست خنثی است .

انتخاب بهترین رنگ برای لباس

تاثیر انتخاب رنگ لباس روی روحیه انسان

رنگ لباس تاثیر زیادی روی روحیه ما و اطرافیانمان دارد . در واقع رنگ لباس ها بیانگر حال و روحیه است . پس باید توجه داشته باشید که چه رنگی را برای لباس تان انتخاب و برای چه جایی می پوشی .

رنگ آبی

رنگ آبی حس آرامش، اعتماد به نفس را به شما می دهد علاوه براین باعث به وجود آمدن احساسات و سبب کاهش فشار خون و به کاهش استرس کمک می کند . اگر توجه کرده باشید در بیمارستان از رنگ آبی برای لباس ها استفاده می کنند .

انتخاب رنگ برای لباس

رنگ قرمز

رنگ قرمز از جمله رنگ های گرم است که باعث جلب توحه ، جرات و شجاعت می شود . علاوه بر این رنگ قرمز بر خلاف رنگ آبی باعت بالا رفتن فشار خون می شود .

انتخاب رنگ برای لباس

رنگ سفید

رنگ سفید نشانه آرامش ، پاکیزگی ، بی گناهی و سادگی است ؛ و همچنین رنگ سفید به ازبین رفتن احساسات منفی کمک می کند . . هر وقت به رنگ سفید فکر می کنید تصویری از پاکیزه و تمیز بودن را به شما می دهد و به همین خاطر توسط پزشکان و متخصصان بهداشت پوشیده می شود .

رنگ سیاه

رنگ مشکی نقطه مقابل رنگ سفید است . دیدگاه افراد نسبت به رنگ سیاه متفاوت است برخی افراد نسبت به رنگ سیاه حس و مثیت و برخی دیگر حس منفی دارند . اما جا از این رنگ سیاه نشانه جدیت ، قدرت ، مقاومت و هوش است .

انتخاب رنگ برای لباس

رنگ سبز

رنگ سبز بیشتر از رنگ دیگر در جهان دیده می شود و رنگ طبیعت است . رنگ سبز نشانه رشد ، سلامت ، همدلی ، پول ، امید واری ، حسادت ، آرامش ، مهربانی ، اجتماعی بودن است .

دیدگاهتان را بنویسید

ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید