10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

سوتین جک دار چیست؟

سوتین جک دار چیست

شما به عنوان کسی که می خورد مناسبی انتخاب کنید می دانید سوتین جک دار چیست؟ اگر انتخاب شما سوتین جک دار است با مزایا و مشخصات این نوع لباس زیر زنانه آشنایی دارید؟ سوتین ها یکی از لباس زیر زنانه پر فروش محسوب می شوند. که بنابر حالت دهی، کاربرد، مدل، سایز، برند و حتی قیمت تنوع بسیار زیادی خواهند داشت. در ادامه در رابطه با اینکه سوتین جک دار چیست توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم.

سوتین جک دار چیست

سوتین ها از پرطرفدارترین لباس زنانه می باشند. که تنوع آن ها با در نظر قرار دادن مشخصات مختلف شان بسیار زیاد است. هر یک از خانم ها بر اساس نوع فرم سینه های خود، میزان بودجه و همچنین سلیقه  سوتین زنانه را در مدل و طرح خاصی انتخاب می کنند. بهتر است بدانید آنچه که در رابطه با خرید انواع لباس زیر حائز اهمیت می‌ باشد در نظر قرار دادن کیفیت است.

چرا که لباس زیر نظیر سوتین رابطه مستقیمی با سلامتی پوست و حتی از بیماری‌هایی نظیر سرطان سینه دارد. سوتین های جک دار یکی از انواع سوتین های پرطرفدار در بازار هستند. که دارای دوخت مناسب، نرمال و استاندار و همچنین جک دار می باشد. معمولا خانم هایی که فاصله سینه آنها زیاد است. همچنین مشکل افتادگی سینه دارند می توانند به منظور فرم دهی سینه هایشان از این و سوتین ها استفاده کنند.

سوتین های جک دار مدت زیادی می شود  که در بازار وجود دارند، البته می ‌توان گفت یک نوع مدل اروپایی به شمار می رود که وارد مد پوشاک ما نیز شده است. چرا که فرم دهی بسیار عالی دارد و همچنین قیمت آن نیز مناسب خواهد بود. این مدل سوتین ها خود در انواع مختلفی هستند. که معمولاً کیفیت و حالت دهی آن ها با یکدیگر متفاوت است. برخی از مدل های آن سینه ها را کم برخی متوسط و برخی زیاد حالت می دهند.

شما بایستی با در نظر قرار دادن نوع فرم سینه خود یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. سوتین جک دار مشابه سوتین های اسفنجی هستند. و برای اینکه بدانید سوتین جک دار چیست، باید گفت این نوع لباس زیر هم دارای کاپ و هم جک می باشد‌. جک و اسفنج این مدل ها در داخل کاپ آن ها قرار می گیرد. تا هر دو در کنار یکدیگر فرم دهی بهتری ایجاد کنند. شما می توانید حتی جک و اسفنج سوتین های جک دار را از کابل آن خارج کرده و آن ها را به صورت معمولی استفاده نمایید.

سوتین جک دار چیست

سوتین جک دار

مزایای سوتین جک دار

این مدل لباس زیر زنانه نیز یکی از صدها مدل و طرح موجود در بازار است. که مزیت ها و همچنین معایب خاص خود را دارد. سوتین های جک دار دارای اسفنج های بسیار نرمی هستند. که با دوخت خاصی طراحی شده اند‌ این پدها باعث برجسته شدن و زیبایی سینه های شما می شود.

خانم هایی که به دنبال خوش فرم کردن و همچنین بزرگ کردن سینه های خود هستند.  می توانند از مدل های جک دار استفاده کند تا شکل و فرم بهتری به سینه های خود ببخشند. این سوتین دارای مزیت های بسیار زیادی است که برخی از آن ها شامل موارد زیر هستند:

  • سوتین های جک دار در نگاه اول زیبایی فوق العاده زیادی دارند. از آنجایی که طرح های بسیاری از این مدل لباس زیر در بازار وجود دارد، مشتریان می توانند بر اساس رنگ و طرح مورد علاقه حق انتخاب بیشتری به خود بدهند. اما به طور کلی تمامی طرح های این مدل سوتین به سبب و طراحی خاصی که دارد، شیک و منحصر به فرد می باشد.
  • سوتین های جک دار مشکل افتادگی سینه و همچنین فاصله بین دو سینه را برطرف می کند. و فرم بدن شما را خوش حالت تر نشان می دهد. افرادی که دارای سینه های کوچک، افتاده و فاصله دار هستند می توان با سوتین های جک دار استایل زیبایی برای خود خلق کنند.
  • سوتین های جک دار بسیار راحت و ایده آل هستند؛ اما به شرط اینکه شما سایز مناسب، کیفیت عالی و همچنین مدل خوب آن را خریداری کرده باشید.
  • قیمت سوتین جک دار در مقایسه با دیگر مدل های موجود در بازار و همچنین مشخصاتی که این محصول دارد، بسیار مقرون به صرفه بهتر است. بررسی قیمت را در اولویت آخر خود قرار دهید و برای خرید سوتین ابتدا باید بدانید سوتین جک دار چیست چه مزایا و معایبی می تواند داشته باشد. در نتیجه با سطح آگاهی بیشتر اقدام به خرید نمایید.

انواع سوتین جک دار

اگر در میان تمامی انواع مدل های سوتین موجود در بازار سوتین جک دار انتخاب شما است، باید ابتدا بدانید سوتین جک دار چیست و با تمام مشخصات مزایا و معایب آنها آشنا شوید. آشنایی با مدل های مختلف این لباس زیر بسیار حائز اهمیت است. چرا که هر یک از مدل های آن جهت استفاده برای حالات مختلف از سینه ها و حتی برای مصارف خاصی طراحی شده اند.

از این رو پیشنهاد می شود پس از اینکه بدانید سوتین جک دار چیست با انواع آن نیز آشنایی پیدا کنید.

  • یکی از مدل های سوتین جک دار شامل مدل دکلته است؛ این مدل سوتین ها بسیار نرم و لطیف هستند و معمولاً از پارچه های ساده طراحی می شوند. این سوتین در سه سایز مختلف طراحی می شود و سوتین های دکلته جک دار مجهز به پت و جک های کم حجمی هستند. این جک ها معمولاً در زیر قسمت سینه قرار می گیرد و با بالا کشیدن سینه ها باعث خوش حالت شدن آن ها می شود همچنین این نوع مدل را شما می توانید به صورت بدون بند از آن ها برای لباسهای باز استفاده کنید. مدل های دکلته در مقایسه با سوتین های معمولی قیمت بالاتری دارند و فرم دهی آن ها بسیار زیاد تر خواهد بود. بهتر است از این مدل سوتین برای زیر لباس مجلسی استفاده کنید.
  • مدل دیگری از انواع سوتین های جک دار بدون اسفنج است که این مدل سوتین ها دارای جک های مخصوصی هستند. این حک ها در قسمت زیر سینه قرار گرفته و باعث بالا بردن در نتیجه حالت دهی آن ها می شود. مدل های بدون اسفنج مناسب خانم هایی است که سینه های بزرگ اما افتاده ای دارند؛ چرا که اسفنج ها باعث بزرگ تر و برجسته نشان داده شدن بیشتر سینه های آن ها می ‌شود. در این مدل از سوتین ها می توان به راحتی جک ها را در آورد و آن ها را به صورت سوتین های معمولی برای مصارف روزانه مورد استفاده قرار داد.
سوتین جک دار چیست

سوتین جک دار چیست

سوتین های جک دار پرفروش

اگر می خواهید بدانید، سوتین جک دار چیست بهتر است با مدل های مختلف آن نظیر سوتین های جدید فانتزی آشنا شوید. این مدل از سوتین ها همانگونه که از نام آن ها پیداست، به صورت فانتزی طراحی می شود. در واقع دارای کاپ و جک های مخصوصی هستند که با حجم دهی و همچنین کم کردن فاصله میان دو سینه باعث حالت دهی سینه های شما و همچنین بزرگتر نشان دادن آن ها خواهد شد.

سوتین های فانتزی ایده‌ آل‌ ترین طرح هایی هستند که تنوع بسیار زیادی را از لحاظ زیبایی دارند. این مدل سوتین ها را می توان به عنوان یک لباس خواب مناسب استفاده کرد. چرا که زیبایی این نوع سوتین های ایده آل بسیار خیره کننده و جذاب هستند. مدل های فانتزی معمولاً در بین نوجوانان و همچنین جوانان استقبال بسیار زیادی دارد. و بیشتر طرح های آن نیز از جنس پارچه های توری طراحی می شود.

آیا می دانید سوتین جک دار چیست؟ با مدل های ژله ی آن آشنایی دارید؟ آری سوتین جک دار ژله ای یکی دیگر از انواع سوتین های نسل جدید در دنیای لباس زیر زنان است. این دسته از سوتین ها معمولاً ژله ای یا سیلیکونی هستند که به صورت ژله ای و بسیار نرم و لطیف می باشند. این سوتین ها در قسمت داخلی خود دارای یک چسب مخصوصی هستند. که روی سینه های شما قرار گرفته و به خوبی می چسبند.

سوتین های بی رنگ دارای بند نامرئی هستند و داخل کاپ آن ها یک ماده ژله ای قرار می گیرد. که توسط روکش پلاستیکی پوشانده خواهد شد. سوتین ها را بایستی در قسمت جلو توسط گیره ای که در وسط قرار می گیرد تنظیم کنید. این سوتین ها فاقد قسمت پشت هستند و شما ابتدا باید آن ها را روی قسمت سینه ها چسبانده در نتیجه توسط گیره که در قسمت جلو قرار دارد رد به یکدیگر متصل نمایید.

نتیجه

سوتین جک دار چیست و چه مزایایی می تواند داشته باشد؟ این یکی از سوالات بسیار مهم خانم هایی است که قصد خرید سوتین جک دار را دارند. این سوتین یکی از پر مصرف ترین انواع سوتین در بین خانم‌ ها محسوب می ‌شود؛ چرا که حالت دهی و یا فرم دهی بسیار مناسبی را دارد. این سوتین به گونه ای طراحی شده که حالت سینه های شما را بسیار زیبا و خوش فرم نشان می دهد.

سوتین های جک دار دارای اسفنج و همچنین جک های مخصوصی هستند که هر دو در حالت دهی سینه نقش مهمی دارند. کاپ ها در قسمت پایین سینه ها قرار می گیرند و باعث بالاتر بردن سینه های افتاده می شوند و البته باعث می ‌شوند فاصله بین سینه ها از یکدیگر کمتر شود و در نتیجه حجیم تر جلوه داده شوند.

جدا از زیبایی و خوش فرم تر شدن سینه ها، کیفیت سوتین باید جزو اولویت های اول و مهم خرید شما باشد. برای دسترسی به سوتین جک دار درجه یک و قیمت مناسب الوند میزبان شما مشتریان گرامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

فروش ویژه:
ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید