10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

سوتین اسفنجی

اگر به دنبال خلق یک استایل زیبا با فرم دهی به سینه های خود هستید، اگر می خواهید سینه هایی خوش حالت و برجسته داشته باشید، سوتین اسفنجی بهترین روش برای جذابیت بیشتر شما خواهد بود. سینه ها یکی از مهمترین عضو بدن هستند که روی زیبایی استایل شما تاثیر بسیار زیادی خواهند گذاشت. از این رو برای خوش فرم نشان دادن سینه ها می توان از یک سوتین مناسب استفاده نمود. سوتین های اسفنجی بهترین و ایده آل ترین محصولاتی هستند که هم اکنون در بازار فروش بالایی دارند. اما این که سوتین اسفنجی چیست و چه مزایایی دارد در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

سوتین اسفنجی چیست

سوتین ها مهمترین پوشش خانم ها هستند که به عنوان یکی از انواع لباس زیر زنانه بسیار زیادی را به سبب استفاده دارد. چرا که علیرغم پوشش قسمت مهمی از بدن روی استایل و زیبایی افراد نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود. البته مهمترین عامل استفاده از سوتین جلوگیری از بسیاری از بیماری ها نظیر افتادگی سینه ها و همچنین آسیب رسیدن به قسمت گردن و شانه ها می ‌باشد.

سوتین ها بر اساس نوع مدل، جنس، سایز، برند و…انواع مختلفی دارد در میان انواع مدل های سوتین زنانه سوتین های اسفنجی معمولاً جزء پرطرفدارترین و پرفروش ترین سوتین ها به شمار می رود. حال این که سوتین اسفنجی شامل سوتینی است که در قسمت کاپ خود دارای پت و یا اسفنج خاصی می باشد. به منظور زیباتر شدن و یا افزایش حجم سینه ها معمولاً از پدهای اسفنجی مخصوصی در کاپ سوتین استفاده می کنند.

افرادی که دارای سینه های کوچک و بد حالتی هستند، معمولاً با استفاده از سوتین اسفنجی سینه های خود را بزرگ تر و زیباتر نشان می دهند. همین بهبود زیبایی سینه ها و در نتیجه استایل خانم ها یکی از مهمترین عواملی است که باعث افزایش سطح فروش این مدل در بازار می شود.  این سوتین ها نیز با توجه به حجم و ضخامت خود و اسفنج های مورد استفاده در آن ها به انواع مختلفی تقسیم خواهند شد.

در واقع شما بایستی به هر اندازه ای که می خواهید سینه هایتان بزرگتر نشان داده شود، از مدل ‌های اسفنجی حجیم تری استفاده کنید. این سوتین ها به گونه ای طراحی شده اند که حالت های نامتقارن سینه را به خوبی متقارن می کنند. در واقع پت های این سوتین به صورت متقارن طراحی شده اند و با قرار گرفتن روی سینه ها نامتقارن بودن قسمت سینه را از بین می برند.

انواع سوتین اسفنجی

سوتین های اسفنجی جزو مدل سوتین های بسیار پرطرفدار هستند. از آنجایی که خانم ها به دنبال تناسب اندام و زیبایی می باشند به دنبال سوتین های نظیر سوتین اسفنجی برای خوش فرم کردن سینه های خود خواهند بود. چرا که سوتین اسفنجی دارای طراحی و مدل خاصی است که سینه های خانم ها را خوش حالت تر و خوش فرم تر نشان می دهد. در نتیجه این خوش حالت بودن سینه خانم ها روی استایل آن ها تاثیر بسیار زیادی دارد.

ناگفته نماند که سوتین های اسفنجی نیز خود با توجه به طرح، سایز و مدل انواع مختلفی دارند و خانم ها متناسب با سلیقه خود یکی از بهترین آن ها را انتخاب و خریداری می‌ کنند. در نظر داشته باشید اگر چه سلیقه در انتخاب سوتین بسیار حائز اهمیت می باشد. اما سوتین جزوه لباس هایی است که بایستی با رعایت نکات بسیار مهمی انتخاب گردد. در غیر این صورت با مشکلات بسیار زیادی نظیر سرطان سینه مواجه خواهید شد.

سوتین اسفنجی

سوتین اسفنجی

 پرطرفدارترین مدل سوتین اسفنجی

سوتین های جک دار یکی از انواع سوتین های بسیار پرفروش در بازار هستند که برای خانم هایی با سینه های افتاده و شل بهترین گزینه ایده‌ آل به شمار می‌‌ روند. همچنین کسانی که دارای سایز سینه های کوچکی هستند می توانند با استفاده از این مدل سینه علیرغم خوش فرم کردن سینه ها سایز آن ها را نیز بزرگتر جلوه دهند.

فرمدهی در سینه های جک دار بسیار ایده آل تر از مدل های دیگر می باشد، به همین منظور سطح فروش آن ها بالاتر خواهد بود‌. این مدل از سوتین ها که جک دار هستند که وظیفه فرم دهی سینه ها را دارند. در واقع با استفاده از پد های مخصوصی در کاپ سوتین و همچنین ساخن زاویه مناسب باعث می شود سینه ها به قسمت بالا کشیده شده و به یکدیگر نزدیک گردند که همین مسئله روی بهبود ظاهر آن ها و در نتیجه زیبایی استایل شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

در بسیاری از مدل های سوتین اسفنجی این پت ها به راحتی قابل جدا شدن است و شما می توانید با جدا کردن این کاپ ها آن ها را به صورت ساده و معمولی نیز مورد استفاده قرار دهید. این سوتین ها نیز بر اساس طرح های مختلف دارای تنوع بسیاری هستند و جزو سوتین هایی به شمار می روند که فرم سینه ها را تا حد بسیار زیادی تغییر می دهد. البته بر اساس میزان تغییر فرم سینه و سوتین های جک دار به سه دسته شدید، متوسط و کم تقسیم می شوند که شما متناسب با نوع نیاز خود می توانید یکی از ایده آل آن را خریداری نمایید.

مدل های جکدار خود در دو نوع تنظیم شونده و ثابت به تولید می‌ رسد که مدل ‌های تنظیم شونده به راحتی قابلیت تنظیم شدن دارد. اما مدل های ثابت در همان حالتی که هستند خواهند بود. توجه داشته باشید که گردش هوا در این نوع سوتین ها به راحتی انجام می‌ شود و برای تمامی فواصل سال گزینه ایده‌ آل خواهد بود.

بهترین سوتین اسفنجی

مدل های فنردار سوتین اسفنجی نیز یکی از پرفروش ترین انواع سوتین های موجود در بازار هستند که این دسته از سوتین ها نیز با فرمدهی خاصی که به سینه ها می دهد استایل شما را زیباتر نشان خواهند داد. قیمت این مدل سوتین ها نیز در مقایسه با مدل های معمولی کمی گران تر می باشد و این مدل سوتین ها دارای فنرهای مخصوصی هستند که انعطاف دارد. فنر مورد استفاده در این سوتین ها به حالت نیم دایره داخل پارچه سوتین قرار می گیرد. که این فنرها قسمت زیر سینه ها را پوشش می ‌دهد. و سیم های این سوتین ها از جنس فلزی و یا پلاستیک می باشد.

فنرهای موجود در سوتین ها باعث خوش حالت نشان داده شدن سینه ها می شود و به همین منظور محبوبیت زیادی دارد. از لحاظ پزشکی بهتر است افرادی که دارای مشکلات سینه هستند از این نوع سوتین استفاده نکند.

از مزیت های مهمی که سوتین اسفنجی دارد، می ‌توان به حفظ شکل سینه، خوش فرم نشان دادن و همچنین بالا بردن سینه ها اشاره نمود. این دسته از سوتین ها را با نام سوتین فنردار یا سیمی نیز می شناسند که معمولاً نسبت به مدل های جکدار طرفداران بسیار زیادی دارد. فرم دهی سینه در این نوع سوتین ها بهتر از مدل های دیگر خواهد بود. و شما حتی می ‌توانید این فنرها را خارج کرده و سوتین را به صورت معمولی استفاده کنید. افرادی که دارای سینه های افتاده هستند، می توانند از این مدل سینه به سبب نگه داشتن سینه ها در قسمت بالا و خشک و نشان دادن آن ها استفاده نمایند.

این مدل سوتین ها باعث می ‌شود تا سینه آن ها به یکدیگر نزدیک شود و زیبایی بهتری را خلق نماید. این سوتین ها خود در انواع طرح های بسیار متنوع وارد بازار می ‌شود که شما می توانید یکی از بهترین های آن را متناسب با سلیقه خود انتخاب نمایید.

 

سوتین اسفنجی

مزایای سوتین اسفنجی

سوتین های اسفنجی به عنوان پرطرفدارترین انواع سوتین های موجود در بازار هستند که ظاهر بسیار زیبایی نیز دارند. زیبایی این سوتین ها به دلیل پت های مخصوصی است که در آن ها استفاده کرده اند. استفاده از پد مخصوص در سوتین تنها مهم نیست بلکه چگونگی دوخت و قرار دادن پت ها در داخل پارچه سوتین نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

از این رو نه تنها انتخاب پارچه مناسب با یک جنس مناسب حائز اهمیت نمی باشد؛ بلکه چگونگی دوخت و در نتیجه چگونگی استفاده از یک سوتین مناسب نیز مورد اهمیت قرار می گیرد. سوتین های اسفنجی نیز خود انواع مختلفی دارند که شما بایستی متناسب با سایز و فرم سینه خود یکی از مدل ‌های مناسب به آن را انتخاب و خریداری کنید. این مدل ها نیز همانند دیگر مدل های موجود در بازار مزیت های خاص خود را دارند که دلیل محبوبیت و بالا بودن سطح فروش سوتین اسفنجی نیز همین ویژگی‌ ها خواهد بود.

  • زیبایی شکل و ظاهر سوتین های اسفنجی
  • دارای قیمت بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با دیگر همراه سوتین ها موجود در بازار
  • بالا بردن سینه ها و خوش حالت نشان دادن آن ها
  • خوش فرم کردن سینه های افتاده و شل
  • افزایش سایز سینه های بسیار کوچک با توجه به پته مخصوص موجود در کاپ سوتین
  • بسیار راحت و قابلیت جدا کردن پد ها و استفاده آن به صورت معمولی
  • دارای تنوع بسیار زیادی از لحاظ طرح و سایز و داشتن حق انتخاب بیشتر مشتری
  • دارای کیفیت فوق العاده عالی و نداشتن هیچ گونه ضرر برای سینه ها البته در صورت استفاده مناسب متناسب با سایز و فرم سینه

نتیجه

سینه ها عضو مهمی از بدن هستند که تحت تاثیر شرایط بسیار مختلفی دچار افتادگی می شوند. حتی بسیاری از خانم ها دارای سینه های شل و بی حالتی هستند که استایل آن ها را به هم می ریزد. از آنجایی که همه ما به دنبال ساخت استایل زیبا هستیم، معمولا به سراغ استفاده از سوتین های مناسب می رویم. سینه ها به عنوان عضو مهم از بدن خوش حالت بودن آن ها روی فرم و حالت تیپ شما تاثیر خواهد گذاشت.

داشتن سینه هایی برجسته و خوش فرم یکی از ایده آلات خانم ها است و بهترین روش برای رسیدن به این نقطه عطف استفاده از یک سوتین مناسب خواهد بود. سوتین های اسفنجی جزو سوتین هایی هستند که به دلیل داشتن پت های مخصوص و حالت دوخت خاص معمولاً حالت سینه را بسیار زیباتر و حتی برجسته نشان می دهد.

توجه داشته باشید که کیفیت سوتین نیز روی سلامتی سینه ها تاثیر زیادی دارد، از این رو خرید یک سوتین مناسب از یک مرکز فروش معتبر قابل اهمیت خواهد بود. الوند معتبرترین مرکز فروشی است که بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید