10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

آشنایی با انواع پاشنه کفش زنانه و ویژگی های آن

آشنایی انواع پاشنه کفش زنانه و ویژگی های آن

 

یکی از انواع مدل کفش مختص به خانم ها کفش های پاشنه دار است که خود دارای انواع سبک است. انتخاب کفش مناسب از جهت پوشیدن آن ها در مکان های مختلف دارای اهمیت زیادی است چرا که اگر یک کفش مناسب انتخاب کنید باعث افزایش اعتماد به نفس ، زیبایی و حس خوشایند نسبت به خود خواهید بود. ما در این مطلب به خانم هایی که طرف دار پوشیدن کفش پاشنه بلند هستند کمک خواهیم کرد که انواع کفش پاشنه دار آشنا شوید و انتخاب آن ها برای کفش پاشنه دار مناسب آسان گردد.


• انواع پاشنه کفش زنانه ، کدام ها هستند ؟


مدل اول : HEEL BLOCK ( پاشنه بلاک ) :

پاشنه بلاک از محبوبیت زیادی برخواردار است اول به دلیل اینکه دارای پاشنه های محکمی است که این سبب شده است فشار به پنجه ها وارد نشود و همچنین باعث توزیع بهتر وزن بدن می شود که راحتی بیشتری را به ارمغان می آورد . همچنین این نوع پاشنه بسیار شیک و خوش استایل است.


مدل دوم HEEL CUBAN ( پاشنه کوبایی ) :

پاشنه کفش کوبایی از کفش های مردانه تقلی شده است و اندازه پاشنه کوبایی کوتاه تا حد متوسط است . و از لحاظ قطر پهن است به همین دلیل فشار به پنجه ی پا وارد نمی شود و راحتی بیشتری فراهم می شود.


مدل سوم : HEEL COMMA ( پاشنه کاما ) :

کاما که به معنی ویرگول می باشد و این کفش همان طور که از اسمش پیداست شبیه به ویرگول می باشد هلالی شکل بودن این کفش ظاهری جذاب ، چشم گیر و شیک به آن بخش یده است.


مدل چهارم : HEEL CONE ( پاشنه مخروطی ) :

این نوع کفش از لحاظ ظاهری درست همانند مخروط است به طوری که در بالا محکم و ضخیم است اما در قسمت پایینی نازک و ظریف است . این مدل کفش سازگار با مد است و از مد نمی افتد چون می تواند با هر مدل کفش و در هر ارتفاع طراحی شوند.


مدل پنجم : HEEL DECORATIVE ( پاشنه دکوری ) :


طراحی چنین مدلی از تخیل آزادانه ذهن طراحان نشأت می گیرد که نتیجه اش طراحی یک کفش پاشنه دار رویایی و فوق العاده می شود .


مدل ششم : HEEL FLARE ( پاشنه فلر ) :

کفش پاشنه فلر از لحاظ ظاهر ی به این گونه است که در بالا ظریف و نازک و وقتی به سمت پایین نگاه می کنیم پهن می شوند و همان طور که شلوار جین فلر از دهه ۷۰ میلادی محبوبیت زیادی را به دست آورده است کفش پاشنه فلر نیز دارای محبوبیت و طرفداران بسیاری است.


مدل هفتم : HEEL HIGH ( پاشنه بلند ) :

برای اینکه یک کفش بتواند از نوع بلند باشد باید پاشنه آن از جهت اندازه بیش ۱۰ سانتی متر باشد و از لحاظ مدل در انواع مدل طراحی می شوند. کفش های پاشنه بلند اکثریت در مهمانی ها پوشیده می شوند و به عنوان کفش مهمانی آن ها را می خرند.


مدل هشتم : HEEL FRENCH ( پاشنه فرانسوی ) :

طراحی این کفش به گونه ای است در بالا پهن است و در وسط دارای ظرافت و نازکی است و در قسمت پایینی با انحنایی تمام می شود. همچنین پاشنه های آن به صورت قرقره است.


مدل نهم : HEEL KITTEN ( پاشنه بچه گربه ای ) :

این کفش برای دو دسته از افراد بسیار مناسب است : اول خانم هایی که با پوشیدن کفش پاشنه بلند احساس راحتی نمی کنند استفاده از این کفشی عالی است و راحتی آن ها را تضمین می کند و دومین مورد خانم هایی که به علت قد بلند نمی توانند از کفش های پاشنه بلند استفاده کنند استفاده از کفش پاشنه گربه ای گزینه ی مناسبی است. و از لحاظ اندازه پاشنه معموالا زیر ۷ سانتی متر هستند.


مدل دهم : HEEL MEDIUM ( پاشنه متوسط ) :

اگر می خواهید در سر کار هم کفش های زیبا بپوشید کفش پاشنه متوسط مناسب ترین انتخاب هستند چون که ارتفاع پاشنه این مدل کفش بین ۷ تا ۱۰ سانتی متر است و به پاشنه پا فشار زیاد وارد نمی شود.


مدل یازدهم : HEEL SLIM ( پاشنه نازک ) :

خاصیت این نوع مدل کفش این گونه است که با پوشیدن آن ها پاهای شما کشیده تر نشان داده خواهند شد و در جذابیت راه رفتن شما موثر است اگر به دنبال یک کفش جذاب برای مهمانی های شبانه هستید پوشیدن این نوع کفش گزینه مناسبی است.


مدل دوازدهم : HEEL HIGH VERY ( پاشنه خیلی بلند ) :

چون ارتفاع این کفش ها می تواند حتی بالاتر از ۲۰ سانتی متر باشد پس الزم است در جلوی کفش لژ گذاشته شود اگر لژ گذاشته شود فشار زیادی به مچ پاها وارد نمی شود و راه رفتن را آسان می کند.


مدل سیزدهم: HEEL SQUARE ( پاشنه مربعی ) :

پاشنه مربعی ها ظاهری شبیه به کفش های پاشنه بلاک دارند و همچنین ضخیم و مربعی شکل هستند. این مدل اگر با برخی کفش ها مثل بوت ها و نیم بوت ها ترکیب شود نتیجه آن خلق یک کفش فوق العاده است.

مدل چهاردهم : HEEL SPOOL ( پاشنه قرقره ای ) :

به عنوان یکی از کفش های دکوری محسوب می شود. طراحی آن همانند ساعت شنی است که می تواند تداعی کننده قرقره در چرخ های قدیم باشد و دلیل انتخاب این نام هم به همین علت است.


مدل پانزدهم : HEEL CUBAN THICK ( پاشنه کوبایی پهن ) :

یکی از انواع کفش پاشنه کوبایی ، پاشنه کوبایی پهن است که در پاشنه بوت ها و نیم بوت ها رایج است و برای پاشنه بوت ها و نیم بوت ها از این پاشنه استفاده می شود.

# انواع کفش پاشنه دار

دیدگاهتان را بنویسید

فروش ویژه:
ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید