10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

چگونه استایل شخصی خود را بشناسیم ؟

شناخت استایل شخصی خود

 

استایل شخصی یکی از بخش های مهم هر فرد است که خیلی به آن اهمیت می دهیم و سعی می کنیم براساس نوع استایلی که داریم لباس بپوشیم . اما بعضی افراد هستند که هنوز نوع استایل خود را نشناخته اند و نمی دانند چه استایلی دارند. ما در این مطلب به شما کمک می کنیم که استایل خود را بشناسید پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

استایل شخصی چیست ؟

هر فرد استایلی دارد و بر اساس نوع استایلی که دارد لباس می پوشد . حالا اگر با یک تعریف ساده استایل شخصی را تعریف کنم در واقع هر چیزی که در زندگی باهاش سر و کار داریم در واقع استایل شخصی است مثلا نوع غذایی که می خوریم ، نوع موزیکی گوش می کنیم ، و نوع حرف زدن و چه کتابی های که می خوانیم و نحوه مواجه شدن با مشکلات و حتی نوع لباسی که می پوشیم و موارد دیگر این ها همه استایل شخصی ما را تشکیل می دهند . پس در نهایت تمام جنبه های زندگی شما بیانگر نوع استایل ما هستند .

اما ما ، شما را با استایل شخصی آشناتون کرده ایم و در ادامه مطلب می خواهیم به شما کمک کنیم که استیل شخصی خود را پیدا کنید پس با ما همراه باشید .

چگونه استایل شخصی خود را بشناسیم ؟

در ادامه مطلب چند موارد ساده را ذکر کرده ایم که به شما کمک می کند استایل خود را بشناسید پس حتما این مطلب را مطالعه کنید .

کمد لباس تان را خانه تکانی کنید .

هنگامی که به سراغ کمد لباس هایتان می روید لباس های می بیند که به آنها علاقه دارید و حس خوبی به شما می دهند و لباس هایی هستند که حس خوبی به آنها ندارید و کم آنها را می پوشید . شما باید در مرحله اول لباس های که حس خوبی به آنها دارید و به بعضی حس خوبی ندارید را از هم جدا کنید . و لباس های که نمی پوشید و حس خوبی به آنها ندارید کنار بگذارید و لباس که به آن حس بهتری دارید را جایگزین آنها کنید .

رنگ پوست خود را بشناسید .

شناخت رنگ پوست خود می تواند به شما در انتخاب لباس کمک کند . برای اینکه رنگ پوست خود را بشناسید می توانید به مطلب کدام رنگ بهترین انتخاب برای لباس است ؟ مراجعه کنید در آنجا کامل درباره شناخت رنگ پوست توضیح داده ایم.

شاید شما رنگی های را انتخاب کنید که اصلا مناسب شما نباشند ما در این محتوا به شما کمک می کنیم که چگونه رنگ پوست خود را بیابید و بر اساس آن لباس را انتخاب کنید .

فرم بدنتان را پیدا کنید .

یکی از راه های شناخت استایل خود ، پیدا کردن شکل بدن است . برای اینکه شکل بدن را پیدا و براساس آن لباس بپوشید باید ابتدا بدانید که آیا فردی قد کوتاه یا قد بلند هستید و یا دستانی کوتاه دارید یا بلند . مثلا اگر فردی قد بلندی هستید و پاهای درازی دارید شلوار های وجود دارند که مناسب این دسته ها می باشد. یا مثلا اگر دستانی کوتاه یا بلندی دارید پیراهن وجود دارند که بیشتر به به کسانی می آید که دستانی بلند یا کوتاه دارد . البته این نکته را فراموش نکنیم که باید نسبت به خود حس مثبت و خوب داشته باشیم و زیاد به خود سخت نگیریم . این نکاتی که ذکر شد می تواند به شما کمک کند که استایل شخصی خود را بیابید .

موقعیت اجتماعی و شغلی را هم فراموش نکنید .

موقعیت اجتماعی و شغلی می تواند بر استایل و حتی شخصیت شما تاثیر بگذارد . مثلا اگر کارمند هستید یا شغل دیگری دارید یا در فضای رسمی مشغول به کار هستید در این حالت ها باید استایلی را انتخاب کنید که با استایل روزمره فرق داشته باشد و خلاصه مناسب با آنجایی که در آن فعالیت می کنید باشد .

امضای شخصی خود را بیابید!

هر فرد به هر استایلی که دارد به امضای شخصی نیاز دارد که این امضای شخصی بیانگر یک چیز خاص در پوشش فرد است . این چیز خاص می تواند یک رنگ مورد علاقه و خاص در لباس یا اکسسوری مانند یک ساعت یا عینک باشد. اگر دقت کرده باشید اغلب افراد خوشتیپ یک امضای شخصی منحصر به خود را دارند و دیدن این امضای شخصی به یاد آنها می افتیم .

دیدگاهتان را بنویسید

ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید