10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

انواع گن بعد از عمل جراحی سینه

انواع گن بعد از عمل جراحی سینه

آیا در رابطه با انواع گن بعد از عمل جراحی سینه اطلاعاتی دارید؟ می دانید از این گن ها به چه منظوری استفاده می کنند؟ خانم ها برای فرم دهی سینه های خود اقدام به عمل جراحی می کنند. تا با فرم دادن به این قسمت از بدن استایل زیبایی را خلق نمایند. برای حفظ فرم سینه و بهبود سریع زخم ها از محصولاتی به نام گن زنانه استفاده می کنند. جهت آشنایی با انواع گن بعد از عمل جراحی سینه و مزایا و مشخصات آن ها بهتر است ادامه متن را بخوانید.

انواع گن بعد از عمل جراحی سینه

گن بهترین محصولی است که برای پروتز سینه از آن استفاده می کنند. این محصولات سوتین های مخصوصی هستند که پس از عمل پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد‌. این نوع سوتین ها برای فرم دهی و جذابیت سینه خانم ها استفاده می شود و به گونه ای طراحی شده اند. که پس از عمل جراحی سینه مانع از برخی حرکات دست و بالاتنه خواهند شد.

این مدل گن تنها روی سینه قرار می گیرد. و قسمت سینه را خواهند پوشاند. پدهای آن در بافت زیرین عضله سینه قرار گرفته و به گونه ای هستند که هیچگونه فشاری را به سینه ها وارد نمی کنند. تورم و همچنین درد ناشی از جراحی سینه با استفاده از این محصولات کاهش پیدا خواهد کرد همچنین دوره نقاهت جراحی سینه با استفاده از این گن ها کاهش می یاید. انواع گن بعد از عمل جراحی سینه شامل:

گن فشرده سازی سینه

گن فشرده سازی سینه یکی از انواع مدل های این گن ها است. که به منظور کم کردن درد و تورم پس از جراحی سینه از آن استفاده می شود. این مدل گن ها باعث حفظ فرم جدید سینه ها شده و مانع از افتادگی مجدد سینه خواهند شد.

گن با تسمه های قابل تنظیم

گن هایی با تسمه های قابل تنظیم مدل دیگری از انواع گن بعد از عمل جراحی سینه محسوب می شوند. این مدل گن ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل تنظیم سایز هستند. گن هایی با تسمه های قابل تنظیم به منظور کاهش تورم و همچنین درد پس از جراحی سینه استفاده خواهند شد.

گن با تسمه‌های قابل تنظیم

گن سوتین با قفل جلو

مدل دیگری از انواع گن های پس از جراحی سینه تحت عنوان گن سوتین با قفل جلو وجود دارد. این مدل از سوتین ها به گونه ای هستند که از جلو باز و بسته می شوند. و هنگام درآوردن آن نیازی به حرکات دست و بازوها نیست. در واقع هیچ فشاری روی سینه ها وارد نمی شود.

دلیل اصلی استفاده از گن سینه بعد جراحی

گن به عنوان یکی از محصولات بسیار مهمی است که پس از جراحی سینه به منظور حفظ حالت جدید سینه و همچنین کاهش تورم و درد ناشی از جراحی از آن استفاده می شود. این گن ها انواع مختلفی دارند. که هر یک از انواع گن بعد از جراحی سینه دارای مشخصات خاصی خواهند بود. این گن ها مانع از بسیاری عفونت های بعد از جراحی می شوند. و همچنین زخم ها را به سرعت بهبود می دهند.

این محصول را با نام سوتین طبی نیز می شناسد که از بسیاری مشکلات و عوارض پس از جراحی سینه جلوگیری می کند. این محصول بر اساس رعایت استانداردها طراحی شده و کشش مناسبی دارد. در صورتی که متناسب با سایز سینه خود آن ها را خریداری کنید. مانع از ایجاد تعریق در ناحیه سینه می شود و همین مسئله از بروز عفونت جلوگیری می کند.

زمان استفاده از گن بعد عمل جراحی

بایستی پنج تا شش هفته پس از عمل جراحی سینه از این گن ها استفاده کرد تا سینه پس از لیفت حالت خود را حفظ نماید. اکثر خانم ها سینه های خود را به دلیل بیش از حد بزرگ بودن افتادگی و بسیاری از مشکلات سینه جراحی می کنند. ممکن است پس از عمل به سبب حرکات نادرست زیاد جای بخیه ها عفونت کرده و همچنین سینه با افتادگی مجدد همراه شود. از طرفی عدم استفاده از خود یک دلیل اصلی برای افتادگی مجدد و استفاده از سوتین نامناسب مهمترین دلیل بروز عفونت ها خواهد بود.

به همین منظور گن ها را با بهترین جنس کیفیت سایز طراحی می کند تا سینه ها را پس از جراحی به خوبی مراقبت نماید. همین جلوگیری از عفونت ها خود مهمترین دلیل اصلی و مهم برای استفاده از گن به شمار می ‌رود همچنین به گونه ای طراحی شده تا گردش هوای مناسبی داشته باشد تا به سینه ها آسیب نرسد.

۲ مزیت استفاده از گن پس از جراحی سینه

انواع گن بعد از عمل جراحی سینه شامل گن هایی هستند. که بعد از عمل لیفت سینه یا ماموپلاستی بایستی آن ها را خریداری کرد. این گن ها به گونه ای طراحی شده اند که بعد از عمل، سینه ها را به خوبی در بر می گیرد. و مانع از حرکت آن ها بدون هیچ فشاری می شود. یک گن مناسب بایستی دارای سایز مناسبی هم باشد به نوعی که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد انتخاب گردد.

این نوع سوتین های طبی به تشخیص پزشک باید خریداری شود چرا که این محصول موجب اتصال بافت های آسیب دیده خواهد شد همچنین شکل جدید سینه به خوبی حفظ می گردد. استفاده از انواع گن بعد از عمل جراحی سینه دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که برخی از آن ها عبارتند از:

بهترین گن پس از جراحی

بهترین گن پس از جراحی باعث کاهش تورم در قسمت های بخیه خورده می شود. بعد از عمل لیفت سینه قطعاً مایعاتی که در زیر پوست تجمع یافته باعث ورم شده اما استفاده از که باعث خارج شدن این مایعات و در نتیجه کاهش ورم می گردد. زمانی که این مایعات خارج شوند قطعاً عفونت نیز به شدت کاهش پیدا می کند همچنین کبودی نیز ایجاد نمی گردد.

با استفاده از درد پس از عمل جراحی کاهش پیدا می کند. گن با فشاری که روی قسمت های مختلف وارد خواهد کرد، اجازه جدا شدن بافت ها را نمی دهد، در نتیجه درد ناشی از جدا شدن بافت نیز به وجود نخواهد آمد. البته این فشار یک فشار استانداردی است که هیچ آسیبی به بافت سینه نخواهد رساند از طرفی زخم های بیماران سریعتر بهبود می یابد. چرا که با لغزش زخم قطعاً بهبودی آن دیرتر اتفاق می افتد.

بهترین گن پس از جراحی

بهترین برند گن زنانه

کاربرد گن بر کسی پوشیده نیست و یک محصول ایده آل و یک روش مناسب برای بهبود زخم پس از جراحی عمل لیفت سینه است. انواع گن بعد از عمل جراحی سینه در بازار وجود دارد که هر کدام دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد. گن ها معمولاً فشار یکسانی را به تمامی نقاط سینه وارد می ‌کنند و ناهمواری های قسمت های مختلف را از بین برده و باعث صاف شدن تمام نقاط مختلف سینه می شوند.

این محصول دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و همین مزیت ها باعث شده تا پزشکان پس از جراحی سینه استفاده از آن را برای این دسته از بیماران تجویز کنند. مدت استفاده از آن حدود ۶ هفته خواهد بود. هم اکنون برندهای بسیار مختلفی از این محصول، در بازار وجود دارد که معتبر ترین برند های پرفروش جهان شامل:

برند ایزاولا

برند ایزاولا یک برند بسیار محبوب و پرطرفدار آمریکایی است این برند در زمینه تولید انواع به ویژه انواع گن بعد از عمل جراحی سینه فعالیت می کند. محصولات تولیدی این مجموعه آنتی باکتریال هستند و هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد به وجود نمی آورند‌ در نتیجه بروز عفونت را به حداقل خواهند رساند. ایزاولا محصولات خود را به گونه ای طراحی کرده که گردش هوای مناسبی داشته و مانع از تعریق بدن می شود. در نتیجه با کاهش تعریق و یا از بین بردن آن زخم ها سریع تر بهبود می یابند.

برند مارنا

برند مارنا یکی دیگر از برندهای محبوب آمریکایی است که تمامی گن های مربوط به اعضای مختلف بدن را طراحی می ‌کند. این شرکت نیز محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت روانه بازار کرده است. مارنا گن های خود را با قابلیت ضد تعریق، گردش هوای مناسب، ضد حساسیت و همچنین طول عمر بالا طراحی می کند. اگر به دنباله بهترین برند انواع گن بعد از عمل جراحی سینه هستید که باعث بهبود زخم ها و جلوگیری از عفونت شود، می ‌توان به این دو برند محبوب بازار اشاره نمود.

نتیجه

گن یکی از محصولات ایده آل برای کاهش چربی های قسمت های مختلف است. این محصول را حتی می توان پس از انجام بسیاری از جراحی ها نظیر جراحی سینه استفاده نمود. انواع گن بعد از عمل جراحی سینه باعث فرم دهی سینه، حفظ حالت آن ها و همچنین بهبود سریع زخم ها می شوند. از طرفی یک گن مناسب که جنس و کیفیت مطلوبی دارد مانع از ایجاد عفونت خواهد شد.

برای دسترسی به بهترین گن باکیفیت فروشگاه الوند میزبان شما مشتریان گرامی می باشد. برای خرید بی واسطه و مستقیم، این یک فرصت استثنایی برای شما کاربران عزیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

فروش ویژه:
ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید