10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

استفاده از گن بعد از زایمان، شکم را کوچک می کند؟

استفاده از گن بعد از زایمان

به نظر شما استفاده از گن بعد از زایمان شکم را کوچک می کند؟ آیا با مزیت های مهم گن زنانه و انواع مناسب آن برای شکم آشنایی دارید؟ افزایش حجم شکم یا بزرگ شدن شکم پس از زایمان یکی از مشکلات رایجی است که درصد بالایی از خانم ها با آن مواجه می شوند.

به منظور برطرف نمودن این مشکل خانم ها از روش‌ های بسیار متعددی استفاده می کنند. و درصد بالایی از بانوان امروزه با گن های لاغری اقدام به کوچک کردن شکم خود می کنند. در رابطه با اینکه استفاده از گن بعد از زایمان شکم را کوچک می کند یا نه. در ادامه توضیحات بیشتری ارائه خواهیم داد.

استفاده از گن بعد از زایمان، شکم را کوچک می کند؟

گن ها مهمترین محصولات لاغری هستند. که این روزها طرفداران بسیار زیادی دارند.‌ گن لاغری به عنوان یک روش مناسب برای لاغری قسمت های مختلف بدن است. که در انواع مختلفی طراحی می شود. شما می توانید برای هر یک از قسمت های مختلف بدن خود که چربی های اضافه آن را حذف کنید از گن مخصوص آن قسمت استفاده نمایید. بهتر است بدانید اهمیت استفاده از گن ها و بیشترین کاربرد آن ها پس از برخی جراحی ها نظیر زایمان خواهد بود.

از آنجایی که گن انواع مختلفی دارند گن پس از جراحی نیز خود در یک نوع و طرح خاصی طراحی می شود. برای بیشتر خانم ها که می خواهند از گن مخصوص پس از زایمان برای حذف بسیاری چربی ها استفاده کنند. جای سوال است که آیا استفاده از گن بعد از زایمان شکم را کوچک می کند؟

بیشتر خانم ها پس از زایمان شکم آن ها در همان حالت بزرگ و برجستگی باقی می ماند. از این رو به منظور کنترل چربی این قسمت و همچنین رسیدن به تناسب اندام از روش های بسیار زیادی استفاده می کنند. بهترین و بدون عارضه ترین روش پوشیدن گن است. و متناسب با سایز های مختلف خانم ها از سایز کوچک تا بزرگ طراحی شده اند.

این محصول دارای جنسی بسیار نرم و لطیف است و با ایجاد فشار بر قسمت هایی نظیر شکم باعث سفت شدن چربی آن قسمت و در نتیجه چربی سوزی و کاهش حجم شکم خواهد شد. همانگونه که گن برای قسمت های مختلف بدن حتی در افرادی که زایمان نداشته اند. و به دلیل تجمع چربی با چاقی نامتعادلی روبرو شده اند، باعث حذف چربی ها و کاهش حجم سایز می شود؟ برای خانم ها بعد از زایمان نیز گزینه مناسبی خواهند بود.

مزایای استفاده از بهترین گن زنانه

اکنون که متوجه شده اید، استفاده از گن بعد از زایمان شکم را کوچک می کند یا نه. بهتر است در رابطه با مزایای استفاده از این محصول نیز آشنا شوید. گن به عنوان یک محصول لاغر کننده قرار نیست برای شما معجزه کند، بلکه با بالا کشیدن چربی قسمت شکم و حتی دیگر قسمت‌ های بدن شما و همچنین فشردن آن باعث سفت شدن چربی ها خواهد شد. از طرفی زمانی که از گن استفاده می کنید تعریق زیاد باعث چربی سوزی قسمت مورد نظر می شود. و همین چربی سوزی خود به مرور زمان باعث کوچک شدن شکم خواهد شد.

دقت کنید بلافاصله پس از استفاده کردن به سبب فشاری که به چربی ها وارد می کند، دو الی سه سایز تغییر حجم خواهید داد، به همین سبب بعد از زایمان شکم را کوچک  می کند. اهمیت استفاده از گن زنانه به دلیل مزیت هایی است که دارد. اما شما با کدام یک از مزایا و ویژگی های استفاده از آن ها آشنایی دارید؟

 • گن با فشردن چربی های قسمت مورد نظر خون رسانی را افزایش می دهد. در نتیجه پس از زایمان چنانچه خانم ها عمل کرده باشند زخم آن ها سریعتر بهبود می یابد.
 • حتی تورم رحم جدا از تورم و حتی چربی های شکم نیز به مرور زمان با استفاده از گن بهبود می یابد. و همین فشار باعث دفع مایعات باقیمانده در قسمت رحم می شود.
 • مهمترین مزیت استفاده از گن حمایت از گردن، شانه و قسمت زانو خواهد بود. و درد کمر بعد از زایمان نیز کاهش پیدا می‌ کند.
 • شکم بسیاری از خانم ها حتی پس از زایمان نیز به خودی خود بزرگ می شود. که با استفاده از یک گن مناسب می توان از بزرگ شدن، ترک برداشتن یا چین خوردگی این قسمت جلوگیری کرد.
 • رسیدن به تناسب اندام ایده آل از مهمترین وضعیت های گن به شمار می رود.
استفاده از گن بعد از زایمان

استفاده از گن بعد از زایمان

انواع گن بعد از زایمان

اضافه وزن و یا تغییر حجم در قسمت هایی چون شکم بعد از زایمان کاملاً طبیعی است و این مسئله در تمامی خانم ها وجود دارد. اکثر خانم ها بلافاصله پس از زایمان در همان روزهای ابتدایی به دنبال بهترین روش برای کوچک کردن شکم خود هستند. از آنجایی که استفاده از گن بعد از زایمان شکم را کوچک می کند. و یک روش مناسب و کاملا بدون خطری است بیشتر بانوان از این روش یا محصول استفاده خواهند کرد.

چرا که یک گن مناسب علاوه بر کوچک کردن حجم شکم باعث بهبود سریع قسمت برش خورده بدن می ‌شود. و حتی درد کمر و عضلات را نیز کاهش می دهد گن های بعد از زایمان خود انواع مختلفی دارند که شامل:

 • گن های زیپی یکی از گن های بعد از زایمان محسوب می شوند. که در قسمت جلوی شکم و حتی قسمت عقب دارای زیپ هستند و به این دلیل با نام گن زیپی شناخته شده اند.
 • یک نوع گن نیز با نام گن کرستی وجود دارد که به دلیل چگونگی بستن با نام گن کرستی شناخته می شود. این گن ها دارای غزن هایی هستند که می ‌توان آن ها را همانند سوتین به یکدیگر چفت نمود. ناگفته نماند که گن های کرستی برای افرادی که دارای حساسیت پوستی هستند، گزینه مناسبی خواهد بود.
 • گن شکم و پهلو جزو پر فروش ترین گن های پس از زایمان است. قزن های این نوع این در قسمت پشت آن قرار می ‌گیرد. و معمولاً میزان فشاری که باید وارد کند را خود شما می توانید توسط همین قزن ها تعیین کنید.
 • گن های بدون دکمه شکمی هم جزوه گن های پس از زایمان هستند. این نوع این فاقد چفت است و شما می توانید همانند لباس زیر آن را بپوشید. پوشیدن و حتی در آوردن این نوع بسیار راحت است.

قسمت های مختلف گن های پس از زایمان

همه ما می دانیم که استفاده از گن بعد از زایمان، شکم را کوچک می کند. و با مزیت های استفاده از ان ها آشنایی پیدا کرده ایم. گن انواع مختلفی دارد و شما می توانید برای هر قسمت از بدن خود که چربی اضافی دارد یک گت مناسب را استفاده کنید. معمولا بعد از زایمان شکم جزو قسمت های مهمی است که بزرگی و برجستگی آن باقی می ماند. و حتی برخی از خانم ها بعد از زایمان نیز شکم آن ها تحت تاثیر شرایط مختلفی بزرگتر می شود.

استفاده از گن بهترین روش درمان از بین بردن چربی های اضافه این قسمت از بدن خواهد بود که هیچ گونه عوارضی را نیز به همراه نخواهد داشت. چرا که برخی از افراد به دلیل نتیجه سریع برای رسیدن به تناسب اندام از روش های جراحی خطرناک استفاده می کنند. شما به عنوان یک خانمی که قرار است از گن استفاده کنید با قسمت های مختلف آن آشنایی دارید؟ می دانید گن از چه قسمت هایی تشکیل شده و چه مزیت هایی دارند؟

 • یکی از دو لایه اصلی گن ها لایه بیرونی آن است که با نام پاورنت شناخته می شود. این قسمت از گن روی طول عمر آن تاثیر زیادی دارد. و هرچه جنس بهتری داشته باشد قطعاً مقاومت آن نیز افزایش پیدا می‌ کند. از طرفی این لایه باید جنس آن به گونه ای باشد که حساسیت پوست ایجاد نکند و مانع از تبادل هوا نیز نشود.
 • لایه دیگر گن با نام اسپاندکس شناخته می شود که از الیاف ویول تکس خواهد بود. این قسمت از گن ها با تکنولوژی خاصی طراحی شده اند. و دارای خاصیت دارویی هستند که به سبب تماس مستقیم با پوست، معمولاً الیاف آن ها از الیاف کاملاً طبیعی خواهد بود. این خاصیت در برابر شستشوی مداوم و همچنین تعریف زیاد مقاومت بالایی دارد.
استفاده از گن بعد از زایمان

استفاده از گن بعد از زایمان

نتیجه

تناسب اندام یکی از خواسته های تمامی خانم ها برای زیبایی اندام است. برای رسیدن به تناسب اندام نیز روش های بسیار زیادی وجود دارد. که زیبایی اندام تحت تاثیر شرایط بسیار مختلفی از بین می رود. به عنوان مثال، اکثر خانم ها پس از زایمان شکمشان به حدی بزرگ می‌ شود که روی استایل آن ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

از این رو توصیه می شود با استفاده از گن لاغری که یک روش بدون خطر و کاملا مقرون به صرفه است، اقدام به کوچک کردن شکم خود نمایید. در رابطه با اینکه استفاده از گن بعد از زایمان، شکم را کوچک می کند یا نه، باید گفت که گن ایده آل ترین محصولات برای کوچک کردن شکم برای خانم هایی است که به تازگی زایمان کرده اند. گن را با رعایت استانداردها طراحی می ‌کنند که قطعاً هیچگونه ضرری برای سلامتی انسان ندارد؛ اما به شرط اینکه شما یک گت با کیفیت و اصل را خریداری نمایید. برای خرید بهترین کیفیت میزبان شما عزیزان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

فروش ویژه:
ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید