10 درصد تخفیف اولین خرید بنر موبایل

آشنایی با انواع شورت زنانه

آشنایی با انواع شورت زنانه

در رابطه با انواع شورت زنانه چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می توانید به هنگام خرید لباس زیر محصول با کیفیتی را خریداری کنید؟ شورت زنانه یکی از انواع لباس زیر زنانه است. که تنوع طرح، مدل، رنگ، برند و کیفیت بسیار زیادی دارد. انتخاب یک شورت مناسب در میان این حجم از لباس زیر در بازار شاید برای شما کار دشواری باشد. در ادامه در رابطه با انواع شورت زنانه و مزیت‌ ها و مشخصات هر یک توضیحاتی را ارائه می دهیم.

انواع شورت زنانه

شورت زنانه با عنوان انواع لباس زیر پر کاربرد در دسته بندی های بسیار زیادی هم اکنون خرید و فروش می شود. این نوع لباس زیر زنانه در انواع مختلفی وجود دارد. که هر کدام دارای مشخصاتی هستند که بسیاری از این مشخصه‌ ها به عنوان مزیت های آن ها است. از طرفی هم این مزایا مهمترین عامل محبوبیت افزایش سطح فروش انواع شورت زنانه بوده و شما به عنوان خانمی که قصد خرید لباس زنانه دارید. بایستی ابتدا در رابطه با انواع شورت زنانه اطلاعاتی کسب کنید. در نتیجه با دانش بالا اقدام به خرید بهترین شورت های زنانه نمایید، چرا که این شناخت باعث می شود تا شما خرید اقتصادی داشته باشید.

  • شورت پادا

شورت های پادار یکی از انواع شورت های زنانه هستند که مدت زیادی است در دنیای پوشاک خانم ها جای دارد. این نوع لباس زیر همانگونه که از نام آن پیداست پا دار بوده و در قسمت ران به صورت ظاهری مستطیل شکل خواهد بود. در واقع این مدل شورت ها را می توان مشابه شورت های مردانه برشمرد که پوشش بیشتری نسبت به آن ها دارند. از این نوع لباس زیر برای دوران قاعدگی می توان استفاده می کنند.

  • شورت کلاسیک

شورت های کلاسیک نیز به عنوان یکی از انواع شورت های فاقد بلند هستند که پوشش مناسبی دارند. این طرح لباس زیر زنانه جزو طرح های قدیمی است که هم اکنون طرفداران خاص خود را دارد. شما می توانید این شورت ها را به دلیل راحتی زیاد، قیمت مناسب و جنس مرغوب به صورت روزانه مورد استفاده قرار دهید. این مدل از لباس زیر را می توان برای زیر انواع لباس مجلسی همچنین پیراهن های کوتاه در مورد استفاده قرار داد. معمولاً این جنس لباس زیر از الیاف طبیعی و نخ هستند که باعث جلوگیری از تعریق زیاد خواهند شد. تنوع رنگ و طرح این شورت های کلاسیک بسیار است.

بهترین شورت های زنانه در بازار

شورت بدون درز

اگر به دنبال یک شورت مناسب هستید، که در آن احساس راحتی داشته باشید، می ‌توان به شورت های بدون درز اشاره نمود. این دسته از شرت ها فاقد هرگونه درز هستند و معمولاً به صورت یک ساختار یکپارچه طراحی می ‌شوند. که روش دوخت در طراحی لباس زیر بدون درز اهمیت بسیار زیادی دارد. با وجود اینکه این لباس زیر بدن نما نیست و دز زیر لباس های نازک و بدن نما مشخص نمی شود، می توانید برای لباس های مجلسی نازک از آن ها استفاده کنید. قیمت شورت های بدون درز نسبت به دیگر انواع شورت های دیگر کمی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

شورت زنانه لامبادا 

در میان انواع شورت زنانه می توان به نمونه های لامبادا اشاره نمود. این مدل لباس زیر زنانه در قسمت پشت تنها با یک بند مخصوصی به یکدیگر متصل می شوند. اما در قسمت جلو پوشش خوبی را ایجاد می کنند. شرت های لامبادا خود در مدل های فاق باز، طرح دار و غیره طراحی می ‌شوند و معمولاً این مدل لباس زیر بهترین گزینه برای استفاده هنگام خواب می باشد. چرا که راحتی بسیار زیادی دارد. لامبادا را معمولاً شخصیت های معروف نظیر هنرمندان استفاده می کنند.

شورت زنانه لامبادا

شورت زنانه تایم

شورت زنانه تایم نیز یکی از انواع شورت زنانه محسوب می شود. که دارای یک بند سرتاسری برای دور کمر می باشد. این لباس زیر با کمک یک بند نازک و زیبا با طرحی که از جنس گیپور است. به یکدیگر متصل می ‌شود و معمولاً قسمت مهم بدن خانم ها را می تواند به خوبی پوشش دهد. طراحی این مدل لباس زیر زنانه به شکل ۷ است. و این مدل ها بیشتر به منظور زیبایی در طرح های شیکی به تولید می رسند. که مهمترین گزینه برای استفاده به عنوان لباس خواب محسوب می شوند.

اگر شما هم به دنبال زیبایی لباس زیر هستید که به عنوان یک پوشش مناسب برای لباس مجلسی خود از آن استفاده کنید، لامبادا بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

پر فروش‌ترین شورت زنانه

شورت گرنی

در میان انواع لباس زیر زنانه؛ می توان به مدل های گرنی نیز اشاره نمود. این مدل شورت های زنانه معمولاً قسمت زیادی از بدن را می پوشاند و این پوشانندگی تا قسمت بالای ناف قرار دارد. شورت های گرنی معمولاً برای خانم هایی با شکم نرم است و همچنین کسانی که چربی قسمت پهلوهای آن ها زیاد می باشد. چرا که مدل های گرنی باعث خوش فرم تر شدن و زیبایی اندام شما با جمع کردن چربی های زیاد می شود. اگر به دنبال یک لباس مناسب برای خوش فرم کردن قسمت ران، پهلو و شکم خود هستید، می توانید از این مدل شورت زنانه استفاده کنید.

شورت فرانسوی

شورت های فرانسوی را می توان یکی از انواع شورت زنانه زیبا و ایده آلی برشمرد که بسیار کلاسیک و دارای فاق بزرگی می باشند. این مدل شورت به گونه ای طراحی شده که قسمت زیادی از بدن خانم ها را پوشش می دهد و تقریباً به شکل یو برش های آن دوخته خواهد شد.

راحتی استفاده از شورت های فرانسوی به سبب به پهنای بند آن ها است و همچنین نرمی و راحتی استفاده از شورت به سبب طراحی است که دارد. شما می توانید این مدل لباس زیر زنانه را برای شلوارهای فاق بلند در زمان قاعدگی استفاده نمایید.

شورت برزیلی

شورت های برزیلی را نیز می ‌توان یکی از پرطرفدارترین انواع شورت های موجود در دنیای پوشاک خانم ها برشمرد. یکی از انواع شورت زنانه بسیار کلاسیک و شیک، شورت های برزیلی هستند که معمولاً بهترین انتخاب برای مسافرت به شمار می روند. این مدل شورت ها بنابر نوع طراحی خود در سه مدل معمولی، گره یک طرفه و گره دو طرفه طراحی می شود که طرح راحتی و حتی قیمت هر کدام با یکدیگر متفاوت خواهد بود. مدل های برزیلی نسبت به دیگر مدل شورت های زنانه پوشش کمتری را ایجاد می‌ کنند؛ اما در عوض قیمت مناسبی دارند.

شورت برزیلی

مهمترین فاکتور برای خرید انواع لباس زیر زنانه

همانگونه که اشاره شد، شورت زنانه یکی از انواع لباس زیر است که دارای صدها طرح، مدل و حتی جنس مختلف است. هر کدام از خانم ها با توجه به سایز هایی که دارند، یکی از انواع لباس زیر را انتخاب می کنند و مدب شورت هایی که جذب بیشتر و در نتیجه باعث خوش فرم تر شدن بدن می شود بهترین انتخاب برای لباس زیر مجلسی و مدل های شیک و فانتزی نیز به عنوان لباس خواب هستند.

قیمت لباس زیر نیز جزو پارامترهایی است که تمامی خانم ها به هنگام خرید توجه ویژه ای نسبت به آن خواهد داشت. یکی از نکات بسیار مهم در رابطه با خرید انواع شورت زنانه توجه به سایز آن است، شما بایستی به هنگام خرید سایز مناسب خود را در نظر گرفته و متناسب با نوع سایز خود یک لباس زیر مناسب خریداری نمایید.

بی‌ شک راحتی لباس زیر یکی از مهمترین فاکتورهایی است که همه ما بایستی به آن توجه ویژه داشته باشیم. همچنین بهتر است بدانید برای استفاده روزانه مدل های ساده با جنس و کیفیت مناسب بهترین گزینه هستند. اولین و اصلی ترین پارامتر خرید شورت زنانه توجه به کیفیت و مرغوبیت پارچه آن است همچنین اینکه با روش دوخت مناسبی این لباس زیر را طراحی کرده باشید.

چرا که این کیفیت و مرغوبیت روی سلامتی پوست خانم ها و همچنین جلوگیری از برخی بیماری ها زنانگی تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. پس برای حفظ سلامتی خود و جلوگیری از بسیاری بیماری ‌ها به هنگام خرید کیفیت و مرغوبیت لباس زیر را مورد توجه قرار دهید. برای اینکه انتخاب مناسبی نیز داشته باشید، در رابطه با تمامی انواع شورت زنانه، مشخصات، کیفیت و قیمت هر یک به صورت جداگانه اطلاعاتی کسب کنید.

نتیجه

لباس زیر به عنوان یکی از نیازهای مهم خانم ها انواع مختلفی دارد. برای این که به هنگام خرید یک انتخاب درستی داشته باشید، بایستی ابتدا با انواع شورت زنانه آشنایی پیدا کنید. هر یک از انواع لباس زیر می تواند دارای جنس، کیفیت، طرح، مدل و حتی برندهای مختلف می باشد و معمولا خانم ‌ها بیشتر از روی سلیقه لباس زیر خود را انتخاب خواهند کرد.

بهتر است بدانید در این زمینه کیفیت و جنس لباس در اولویت قرار می گیرد؛ چرا که به طور مستقیم با سلامتی شما ارتباط دارد که می دانید کیفیت یک لباس زیر تا چه حدی می تواند از بسیاری بیماری‌ها جلوگیری کند. بهتر است برای خرید بهترین و مرغوبترین لباس زیر نیز به مراکز معتبری چون فروشگاه الوند مراجعه کنید. این مرکز فروش به صورت ۲۴ ساعته و با بهترین کیفیت انواع لباس زیر زنانه میزبان شما مشتریان عزیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

فروش ویژه:
ورود و ثبت نام
برای ادامه شماره موبایل را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
منو
فروشگاه
0 موارد سبد خرید