یکی از مشکلات اصلی دانشجویانی که به تازگی تحصیلات خود را شروع کرده اند خرید لپ تاپ هایی با بهترین سیستم و کمترین قیمت است که گاهی به خاطر خرید یک سیستم خوب با سخت افزاری بالا مجبور به پرداخت هزینه ای سنگین، یا برای خرید یک لپ تاپ با قیمتی مناسب مجبور به خرید لپ تاپی با سخت افزاری پایین می شوند که در نتیجه مجبور به عوض کردن لپ تاپ خود در دوره ی اموزشی می شوند .

لپ تاپ استوک

پیشنهاد ما برای این گونه افراد خرید لپ تاپ استوک صنعتی است. لپ تاپ ها به صورت کلی به دو گروه تقسیم می شوند: یکی لپ تاپ های صنعتی یا بیزینسی یا تجاری که برای کار ساخته شده اند و دیگری لپ تاپ های مشتری پسند که لپ تاپ هایی زیبا و نازکی هستند و بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

بی شک اگر شما فردی هستید که بخش عمده ای از فعالیتان با لپ تاپ است بهترین گزینه برای شما دستگاه های صنعتی هستند، زیرا یک لپ‌تاپ تجاری به دلیل استفاده از سخت‌افزار «کاری‌تر» عمر بیشتری نسبت به لپ‌تاپ رنگی و مشتری‌ پسند دارد که برای استفاده در مدت زمان بالا مناسب است و همچنین اکثر لپ تاپ‌های صنعتی جان‌ سخت بوده و استانداردهای ضد ضربه و افتادن از ارتفاع رادارند و از سوی دیگر دارای نمایشگر مات و نه شیشه‌ای هستند ! ممکن است در وهله اول جذاب نباشند اما برای استفاده در محیط بیرون رفلکس نداشته و دید بهتری را نسبت به صفحه ی نمایش ایجاد می کند .
عمر باتری بالا و تعویض برخی قطعات برای افزایش رم روی لپ‌تاپ های تجاری اسان است تا روی لپ‌تاپ مشتری‌ پسند و همچنین لپ‌تاپ صنعتی در مقابل سیستم‌های رنگی و مشتری پسند با افزودن هویت بیومتریک و حسگر اثرانگشت و نرم‌افزارهای ضد سرقت داخل سیستم دارای امنیت بالاتری است.
جنس اغلب لپ تاپ‌های صنعتی از فلز بوده ولی سیستم‌های مشتری‌پسند هرچند رنگی است اما اغلب پلاستیکی بوده و کیفیت پایین تری دارند.
ممکن است قیمت نو محصولات صنعتی گران تر از لپ تاپ های مشتری پسند باشد اما شما می توانید استوک این محصولات را در فروشگاه الوند استوک تا حداقل یک چهارم قیمت واقعی محصولات که در بازارهای اروپا به فروش می رسد خریداری کنید .

درباره adminsazan

X