در پست بهترین لپ تاپ برای دانشجویان تا حدودی با استوک و مزایای آن به خصوص در زمینه لپ تاپ آشنا شدیم. بازار استوک فروشی در ایران چندسالی است که رونق خوبی گرفته و شاهد عرضه هر نوع کالایی تحت عنوان استوک، مثل لپ تاپ، کیس، لوازم خانگی، قطعات یدکی و حتی پوشیدنی ها همچون کفش هستیم. این دسته از کالا ها در کشورهای اروپایی به ویژه انگلیس به عنوان کالاهای موجود در انبار، مرجوع شده و حتی فروش نرفته، مجدد به چرخه فروشگاه ها باز می گردند، اما در بازارهای آسیایی به ویژه ایران عموما دست دوم شناخته می شوند.

نحوه بازگشت کالاهای استوک به ویترین فروشگاه ها به چه صورت است ؟

همانطور که اشاره کردیم، کالاهای استرداد شده به انبار فروشگاه های خارجی بازگشته و پس از تعیین درجه بندی تمیزی بر حسب A B C مجددا به فروش می رسند. بسیاری از اجناس کاملا نو و حتی پلمپ هستند و ممکن است مواردی چون گارانتی را نداشته باشند.

لپ تاپ های استوک

لپ تاپ های استوک نیز دقیقا چنین شرایطی را دار هستند. این محصولات بیشتر در درجه بندی A قرار گرفته و حتی در همین دسته نیز مجدد شامل گرید بندی A ، A+ و A++ قرار می گیرند. این رتبه بندی ها قطعا اختلاف قیمت هایی را برای شما به دنبال خواهد داشت. دسته ای از مشتریان به تمیزی و ظاهر اهمیت زیادی می دهند و گروهی دیگر فقط کارایی دستگاه را ملاک قرار می دهند و این تفکیک ها شامل تمامی مشتریان می شود.

استوک صنعتی

لپ تاپ های استوک در ایران بیشتر به نام استوک صنعتی فروخته می شوند. این دستگاه ها مخصوص مراکز صنعتی، کارخانه ها و مکان هایی که استفاده مداوم و زیادی از لپ تاپ دارند، تولید می شوند. برای مثال لپ تاپ اچ پی مدل ۸۴۶۰ نمونه ای از دستگاه های پرفروش و محبوب است. این لپ تاپ با مشخصات سخت افزاری مناسب، پورت های کامل و مهم تر از همه مقاوت و کیفیت ساخت عالی نمونه ای از محصولات استوک صنعتی است. با بررسی مشخصات و قیمت این محصول و مقایسه آن با دستگاهی با مشخصات مشابه و البته غیر صنعتی در بازار، به ویژگی های بی نظیر لپ تاپ های استوک پی خواهید برد.

درباره adminsazan

X